Vujović locirao problem: Da napravimo nova pravila, da meč traje 20 minuta...

10

Stara priča u igri Železničara i na prvom gostovanju u Našicama. Igrale su Nišlije solidno 18 minuta (11:10), a zatim je nastao potop u narednih deset minuta igre

Kad je domaćin poveo sa 19:10 bilo je jasno kao dan da će Železničar da upiše još jedan ubedljiv poraz. Treneru Veselinu Vujoviću i te kako je teško pao ubedljiv poraz od Neksea.

Moraćemo da napravimo neka nova pravila i da utakmica traje 20 minuta, jer toliko možemo da odigramo korektno, a zatim padamo. Nažalost to se ne može. Primili smo mnogo lakih golova i načinili previše tehničkih grešaka. Nekse je mnogo kvalitetnija ekipa od Železničara, domaćin je odigrao izvanredno i zato se nalazi na vrhu tabele. Ja, za razliku od svih klubova u kojim sam radio, ne mogu da sastavim odbranu kakvu želim od 21 igrača u rosteru. Ni za jednog ne mogu da tvrdim da igra dobro u odbrani. Preostaje nam dosta rada da bismo se nadali boljim rezultatima – rekao je Veselin Vujović.