Почетна / Рукомет / Регионална лига

Татран "почистио" Железничар у Чаиру, три голмана заједно имала пет одбрана (ВИДЕО)

Максималне размере предност Словака досегла је три минута пре краја када је било 34:22

Железничар – Татран 25:36 (11:17)

Ниш - Дворана: Чаир. Гледалаца: 860. Судије: Матија Губица и Борис Милошевић (Хрватска). Седмерци: Железничар 5 (4), Татран 7 (6). Искључења: Железничар 4, Татран 6 минута. Семафор: 1:4 (6), 2:6 (9), 3:8 (13), 6:12 (22), 8:15 (27), 12:21 (36), 16:27 (45), 22:32 (55).

ЖЕЛЕЗНИЧАР 1949: Михаљевић (2 одбране), Миловановић 5 (1), Поткоњак, Станојевић, Сретеновић 1, Мађар, Вејин 8, Лазић (1 одбрана), Живковић 1, Стошић (2 одбране, 1 седмерац), Спасић 2 (1), Марковић 2, Јевтић 2, Дамјановић 2, Кљајић, Павловић 2 (2). Тренер: Веселин Вујовић.

ТАТРАН: Цвитковић, Рабек 6, Хрстка 1, Лапајне 4, Крок 2, Урбан, Чип 4, Вучко 1, Страновски 6 (2), Буторац 7 (4), Касал, Чуприна (8 одбрана, 1 седмерац), Царапкин 3, Афану 2. Тренер: Славко Голужа.

Почетак је дао назнаку у ком ће се смеру кретати збивања на паркету нишког Чаира.

Из минута у минут расла је предност шампиона Словачке. Максималне размере досегла је три минута пре краја када је било +12 (34:22).

Три голмана Нишлија укупно су остварила пет одбрана. Премало за озбиљнији отпор тиму из Прешова.