Nišlije u nastavku zaribale u Brestu (VIDEO)

2

Meškov – Železničar 28:20 (15:12)

Brest - Dvorana: Viktorija. Gledalaca: 1.100. Sudije: Amar i Dino Konjičanin (BiH). Sedmerci: Meškov 5 (3), Železničar 4 (4). Isključenja: Meškov 4, Železničar 4 minuta. Semafor: 5:3 (10), 8:8 (17), 11:10 (25), 15:11 (30), 17:15 (35), 20:18 (46), 25:18 (52), 25:20 (55).

MEŠKOV BREST: Kulak, Bačko 2, Mackjevič (13 odbrana), Jurinok, Poteko 1, Ivić 5 (3), Šumak 2, Baranav 2, Horak 1, Razgor 4, Obranović 2, Koršak, Selvjasjuk, Đukić 2, Đorđić 4, Šilovič 2.

ŽELEZNIČAR 1949: Milovanović 1, Potkonjak, Stanojević, Sretenović 2, Mađar 1, Vejin 4, Lazić (1 odbrana), Milosavljević 2, Živković 3, Stošić (8 odbrana, sedmerac), Spasić 1 (1), Marković 3 (3), Jevtić 1, Kljajić 1, Pavlović 1.

Meškov je pobedom nad Železničarom uvećao šanse da se ponovo nađe na fajnal foru SEHA lige.

Ključna serija Belorusa od 5:0 u drugom poluvremenu je i rešila sva pitanja oko pobednika meča.

Železničar se dobro držao do završnice prvog dela igre, dvadesetak minuta bio u egalu.

Zapravo dozvoljavao je domaćinu da se odmakne na gol, dva prednosti, ali bi to stizao, poslednji put golom Jevtića u 17. minutu.

U nastavku meča Nišlije su preko Vejina uspele u 46. minutu da dođu na dva gola zaostatka, posle čega domaći tim ništa nije prepustio slučaju.