Železničar poklekao u LJubuškom (VIDEO)

9

Izviđač – Železničar 29:24 (12:10)

LJubuški - Dvorana: Sportski centar. Sedmerci: Izviđač 4 (2), Železničar 3 (1). Isključenja: Izviđač 10, Železničar 6 minuta.

IZVIĐAČ: Milićević 2, Alilović 7, Kos, Ivanović 6, Misetić 1, Čutura 4, Vuksić 5, Anđelić, Primorac, Mataga, Kvesić, Vukić, Maretić 4, Kaluđerović 1, Mandić, Misetić.

ŽELEZNIČAR: Milovanović 1, Stanojević, Sretenović 3, Mađar, Vejin 2, Lazić, Milosavljević 1, Živković 4, Stošić, Spasić 5, Marković 3, Jevtić 4, Kljajić 1, Pavlović.

Domaći tim je od prvog minuta nametnuo ritam i stavio Nišlijama do znanja da se neće mnogo naigrati na ovom meču. U 9. minutu je bilo 5:2, a onda je usledio period od deset minuta bez pogotka, da bi golovima Živkovića i Sretenovića Železničar smanjio na 5:4. Međutim, to je bilo sve što je su gosti uspeli da urade u prvom delu igre, jer je domaći sastav držao sve u svojim rukama, diktirao tempo i lako dolazio do golova.

U nastavku susreta Izviđač nije menjao puno sistem igre, dok je na drugoj strani Veselin Vujović pokušavao da pronađe raspoloženu postavu koja bi imala adekvatan odgovor.

Držali su se gosti do 40. minuta, a onda je domaći tim preko Alilovića, Milićevića i Maretića stigao na plus pet – 21:16. Tada je bilo izvesno da će bodovi ostati u LJubuškom.