Железничар све бољи, Металург пао у „Чаиру”

12

Металург је прескочио рампе у Љубушком и Букурешту али је стао испред нишке на Чаиру

Железничар – Металург 27:25 (16:13)
Дворана: „Чаир”. Гледалаца: 500. Судије: Губица и Милошевић (Хрватска). Седмерци: Железничар 6 (5), Металург 2 (2). Искључења. Железничар 6, Металург 12 минута.
ЖЕЛЕЗНИЧАР: Стошић (9 одбрана), Лазић, Миловановић 2, Станојевић, Сретеновић 3, Мађар, Веин 6, Милосављевић, Живковић 4, Спасић 2 (2), Марковић 3 (2), Јевтић 1, Божовић, Кљајић 3 (1), Пижурица, Павловић 3.
МЕТАЛУРГ: Дупјачанец (12 одбрана, седмерац), Даниловски, Јагуриновски 2, Лазаревски, Димитриоски 4, Токић 3, Шилегов 2 (2), Танкоски 4, Серафимов 3, Чорић 1, Младеновић, Пучник 3, Миличевић, Маџовски 2, Стојановић 1, Арсеновски.

Нишлије су уписале четврту победу, другу против Металурга и поново заузимају 8. позицију на табели СЕХА лиге.

Обе екипе почеле су доста нервозно, било је приличног решака а голмани Даниел Дупјачанец и Дарко Стошић су били и те како расположени.

По навици, Нишлије су се опустиле у финишу првог полувремена па су се гости головима Серафимова и Димитриоског, примакли на 16:13.

Домаћи рукометаши предвођени капитеном Немањом Живковићем стекли су пет голова вишка у 42. минуту – 21:16...

Kоментари (12)

Bravo

Zelja ce lagano uzeti duplu krunu!!!

Ork

Jedno je sigurno,igraci nece biti isplaceni.Niska prevara.

Banka

Vuja je potrosio kao cela super liga! Vreme je bilo da pocnu da igraju.

Troše...

... i Vojvodina, i Dinamo i Metaloplastika dosta para, i to državnih!!!

Ereste

Kao Zelja ne sigurno! 30 igraca, 10 sertifikata.

...

Ja bih pre rekao narodnih, ali nece valjda jos dugo.

Marko Kraljevic

Pola piju pola Sarcu daju.. Velika pljacka. Pola para u privatne dzepove

Kostunica

Najveca nesreca sto sudija Stojkovic sudinplay off i tali se u Zelji. A predsednik saveza nista ne cuje i ne vidi.