Železničar sve bolji, Metalurg pao u „Čairu”

12

Metalurg je preskočio rampe u LJubuškom i Bukureštu ali je stao ispred niške na Čairu

Železničar – Metalurg 27:25 (16:13)
Dvorana: „Čair”. Gledalaca: 500. Sudije: Gubica i Milošević (Hrvatska). Sedmerci: Železničar 6 (5), Metalurg 2 (2). Isključenja. Železničar 6, Metalurg 12 minuta.
ŽELEZNIČAR: Stošić (9 odbrana), Lazić, Milovanović 2, Stanojević, Sretenović 3, Mađar, Vein 6, Milosavljević, Živković 4, Spasić 2 (2), Marković 3 (2), Jevtić 1, Božović, Kljajić 3 (1), Pižurica, Pavlović 3.
METALURG: Dupjačanec (12 odbrana, sedmerac), Danilovski, Jagurinovski 2, Lazarevski, Dimitrioski 4, Tokić 3, Šilegov 2 (2), Tankoski 4, Serafimov 3, Čorić 1, Mladenović, Pučnik 3, Miličević, Madžovski 2, Stojanović 1, Arsenovski.

Nišlije su upisale četvrtu pobedu, drugu protiv Metalurga i ponovo zauzimaju 8. poziciju na tabeli SEHA lige.

Obe ekipe počele su dosta nervozno, bilo je priličnog rešaka a golmani Daniel Dupjačanec i Darko Stošić su bili i te kako raspoloženi.

Po navici, Nišlije su se opustile u finišu prvog poluvremena pa su se gosti golovima Serafimova i Dimitrioskog, primakli na 16:13.

Domaći rukometaši predvođeni kapitenom Nemanjom Živkovićem stekli su pet golova viška u 42. minutu – 21:16...