Почетна / Рукомет / Супер лига

Помрачење црно-белих у наставку, тријумф Воше (ВИДЕО)

Металопластика боља од Динама у Шапцу

Партизан – Војводина 22:27 (15:11)

БеоградДворана: СЦ Вождовац на Бањици. Играно без присуства гледалаца. Судије: Николић (Лесковац) и Стојковић (Ниш). Седмерци: Партизан 4 (2), Војводина 5 (3). Искључења: Партизан 22, Војводина 16 минута.

ПАРТИЗАН: Михајлов, Драговић, Бајчета 1, Ласица 3, Грубић, Ивановић 4 (3), Трнавац (7 одбрана, седмерац), Мандић, Мићић, Гудурић, Димитријевић, Максић 7 (1), Петрић 7, Пижурица, Бојанић, Нешић.

ВОЈВОДИНА: Куртеш 3, Милић, Мирковић, Прибак 6 (1), Вуковљак 1, Веркић (8 одбрана, седмерац), Миљковић, Миленковић 7, Арсенић (3 одбране), Рађеновић 2 (1), Ратковић, Томић 1, Станковић, Николић 2, Шотић 4 (2), Бабић.

Играч утакмице: Немања Прибак (Војводина)

Семафор: 4:1 (7), 6:2 (10), 6:4 (12), 8:7 (16), 12:8 (24), 12:11 (25), 15:15 (35), 16:21 (44), 17:23 (50), 19:25 (57).

Нимало леп за око, груб, уз сијасет искључења, грешака на обе стране, нервозе и деконцентрације, окршај Партизана и Војводине припао је новосадском тиму, као и претходна два ове сезоне.

Боље отварање Партизана, док је Војводина тражила ритам читаво полувреме, теже долазила до гола. Домаћин је у првих пола сата играо много више жара и же-ље, контролисао резултат иако је ривал преко Вуковљака из контре у 24. минуту дошао до 12:11.

Међутим, домаћин је, после тајм- аута са два уза-стопна гола Петрића и Максића са седмерца, стигао на 15:11 са колико је и отишао на одмор.

Црне минуте за црно-беле на старту другог дела игре, када је због искључења остао са два играча у пољу.

Само четири и по минута је требало гостима да стигну до изједначења, преко Прибака два пута, Миленковића и Николића.

Заређали су црно–бели са грешкама и искључењима, па је новосадски тим у 43. минуту већ био на четири гола предности (16:21).

Распала се игра црно–белих у наставку, а Новосађани су рутински чували стечено и стигли до петог тријум-фа у исто толико мечева плеј-офа.