Почетна / Рукомет / Супер лига

Звезда намучила шампиона, Војводина ипак славила, Шапчани разбили Партизан

Металопластика је први део плеј-офа завршила са свих победа и незадрживо граби ка титулу првака Србије, Војводина тешком муком сачувала „минус три”

Звезда је држала шампиона у маказицама до пред крај сусрета. Видевши да је враг однео шалу, на 26:26 (54. минут) Божо Рудић је међу стативе послао повређеног Луку Арсенића.

Заиграла је Војводина 3-2-1 одбрану са истуреним Рајичевићем који је и украо једну лопту, a прецизни Орбовић се побринуо да доведе свој тим на плус два (28:26).

Још једна важна одбрана Арсенића Дарку Тодоровићу пред улазак у 59. минут, и два ефектна гола Јовановића оверили су тријумф браниоцу титуле.

Дерби петог кола плеј-офа Супер лиге у Шапцу показао је што се игре тиче два различита полувремена. Играло се добро у првом полувремену, када је било и релативно мало голова, међутим прави расплет утакмице дошао је у другом полувремену.

Домаћин је кренуо силовито и почео да стиче предност која је из минута у минут расла, тако је у 52. минуту износила и осам голова предности, а у једном моменту и девет...