Динамо неприкосновен против Новопазараца, представу покварило суђење

11

У наставку меча је очигледан квалитет домаћег тима дошао до изражаја, па су Панчевци већ после осам минута имали пет голова вишка

Динамо – Нови Пазар 35:21 (13:12)

Панчево – Дворана: Стрелиште. Гледалаца: 600. Судије: Мошорински и Панџић. Седмерци: Динамо 3 (2), Нови Пазар 5 (4). Искључења: Динамо 6, Нови Пазар 8 минута.

ДИНАМО: Пилиповић, Радановић, Стојановић 5, Димитријевић 4, Савић 3, Јездимировић 2, Јовановић, Павловић, Златановић, Дистол 1, Миленковић 5, Костадиновић 8, Вучковић 7, Радованоцвић.

НОВИ ПАЗАР: Гемаљевић, Жујовић 1, Бадић, Угљанин, Сефовић, Црновршанин, Ћосовић, Међови, Ракић 2, Калтак 7, Мујчиновић, Славуљица 5, Шапоњић 6, Милошевић, Максић.

Панчевци су наставили феноменалан низ у Супер лиги, на домаћем терену савладали су у дербију Нови Пазар.

Прво полувреме је протекло у изједначеној игри, водила се жестока борба, а домаћа екипа је имала углавном предност од два до три гола. У 22. минуту Динамо је имао плус четири и то је била највећа разлиак у првих тридесет минута. Међутим борбени тим из Новог Пазара је успевао некако да организује напад и угрози лидера на табели, па се на одмор отишло са минималном разликом.

У наставку меча је очигледан квалитет диомаћег тима дошао до изражаја, па су Панчевци већ после осам минута имали пет голова вишка, а ту разлику су повећали у 47. минуту кад је на семафору стајало 24:17.

Сјајну рукометну представу и лепу игру нажалост успели су да покваре арбитри, који су у првом полувремену имали неколико нерезонских одлука. Мошорински и Панџић су са неколико спорних одлука “закували” утакмицу и распламсали већ подгрејане варнице. Динамо је успео у наставку да се сконцентрише на игру и мирно утакмицу приведе крају.

Kоментари (11)

NijeNego

U svakom skolu se pojavi objava da je na bar po 3-4 utakmice sudjenje bilo loše ili .... odavno se pokazuje da srpski rukomet urušiše sudije, kontrolori, i mešetari iz tih udruženja koji žare i pale.

Bane

Gledao sam utakmicu, nije tacno. Vrse pritisak pred zavrsnicu kupa i play off, godinama hoce na silu trofej.

Petkovic

Hteli ste da nas namestite za dobru kvotu

lala

g. Bane je jedan od tzv navijaca Dinama koli u stvari mrze Dinamo.U drugom poluvremenu jr bila egzibicija Dinama i navijacki receno rasturanje.Dobro je sto Dinamo polako izlazi iz igracke krize u kojoj je bio prethodnih nekoliko utakmica.Napred DINAMO.

south banat

Lalo, Lalo, ti si poslednji koji veruje u Dinamo. Na kraju ćeš opet biti razočaran.

linija

Dinamo igra koliko mu je dovoljno. E, sad, da li će mu to biti problem posle u završnici, videćemo. Ovaj momak iz Partizana na svakoj slici, pa i kad nije izveštaj sa Partizanove utakmice. Šarajte malo.

Чепај чепај

Кад смо код шарања шта се ишарало у РСС? Оставке поднели Делићка Андрић Радановић Станојевић, покојни Бутулија и ко зна ко још јер се нит види нит састаје. У ствари дал то још постоји? У ствари најпаметнији је онај на Сејшелима. Ми у Тошином бунару у акваријуму ускоро без плате а он на Сејшелима. А председник на службеном путу стално.

Pakao

A da malo savez plati neku stvar, ili ne daj boze nađje sponzora lige? Mada bolje za radnike u RSS jer se bez vas ne moze

Boza & Legende

Sta ce Vam plata ? Plata mala ali prihodi visoki .

Lala

Da odgovorim juznom (south) Banatu komentarisao sam utakmicu a ne prvenstvo i logicno je ako sam iz Panceva iliti juznog Banata da navijam za Dinamo.Naj gori su ljudi koji mrze svoje ti ljudi su iskompleksirani i jako mali.