Dinamo neprikosnoven protiv Novopazaraca, predstavu pokvarilo suđenje

11

U nastavku meča je očigledan kvalitet domaćeg tima došao do izražaja, pa su Pančevci već posle osam minuta imali pet golova viška

Dinamo – Novi Pazar 35:21 (13:12)

Pančevo – Dvorana: Strelište. Gledalaca: 600. Sudije: Mošorinski i Pandžić. Sedmerci: Dinamo 3 (2), Novi Pazar 5 (4). Isključenja: Dinamo 6, Novi Pazar 8 minuta.

DINAMO: Pilipović, Radanović, Stojanović 5, Dimitrijević 4, Savić 3, Jezdimirović 2, Jovanović, Pavlović, Zlatanović, Distol 1, Milenković 5, Kostadinović 8, Vučković 7, Radovanocvić.

NOVI PAZAR: Gemaljević, Žujović 1, Badić, Ugljanin, Sefović, Crnovršanin, Ćosović, Međovi, Rakić 2, Kaltak 7, Mujčinović, Slavuljica 5, Šaponjić 6, Milošević, Maksić.

Pančevci su nastavili fenomenalan niz u Super ligi, na domaćem terenu savladali su u derbiju Novi Pazar.

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri, vodila se žestoka borba, a domaća ekipa je imala uglavnom prednost od dva do tri gola. U 22. minutu Dinamo je imao plus četiri i to je bila najveća razliak u prvih trideset minuta. Međutim borbeni tim iz Novog Pazara je uspevao nekako da organizuje napad i ugrozi lidera na tabeli, pa se na odmor otišlo sa minimalnom razlikom.

U nastavku meča je očigledan kvalitet diomaćeg tima došao do izražaja, pa su Pančevci već posle osam minuta imali pet golova viška, a tu razliku su povećali u 47. minutu kad je na semaforu stajalo 24:17.

Sjajnu rukometnu predstavu i lepu igru nažalost uspeli su da pokvare arbitri, koji su u prvom poluvremenu imali nekoliko nerezonskih odluka. Mošorinski i Pandžić su sa nekoliko spornih odluka “zakuvali” utakmicu i rasplamsali već podgrejane varnice. Dinamo je uspeo u nastavku da se skoncentriše na igru i mirno utakmicu privede kraju.