Дубочица рутински до победе и трећег места

6

Дубочица – Спартак 30:27 (14:11)

ЛесковацДворана: Дубочица. Гледалаца: 400. Судије: Секулић, Јовандић (Панчево). Седмерци: Дубочица 7 (4), Спартак Војпут 3 (2). Искључења: Дубочица 10, Спартак Војпут 4 минута. Семафор: 2:4 (5), 8:8 (18), 12:9 (23), 16:11 (33), 20:15 (43), 25:23 (54), 29:25 (58), 30:27 (60).

ДУБОЧИЦА 54: Пешић, Цветковић 1, Симић, Продановић, Станковић 8, В. Николић 1, Маринковић 3, М. Николић 1, Павловић 4, Мађар 1, Митровић, Гашић (6 одбрана), Радивојевић, Матовић 4, Атанасковић 7, Радисављевић (2 одбране).

СПАРТАК ВОЈПУТ: Бижић, Пилиповић 4, Ж. Пејић-Тукуљац 3, Ј. Пејић-Тукуљац, Колунџић, Вуковић 2, Ољача 3, Спремо, Којадиновић 3, Пјевалица, Шукић 8, Ђуровић, Каран, Илић 4, Арђелан (6 одбрана, 3 седмерца).

Домаћин је оправдао улогу фаворита и лакше него што се очекивало стигао на затварању јесење сезоне до заслужене победе. Са само двојицом расположених стрелаца Лесковчани су до одласка на одмор створили предност коју гости у наставку утакмице нису успевали да достигну. Последње изједначење имали су у 18. минуту (8:8).

Упркос капитену Стефану Арђелану, који је у наставку сусрета одбранио чак три седмерца, Суботичани нису имали снаге ни знања да достигну сигурно вођство домаћина. Последњи пут припретили су у 54. минуту (25:23).
У другом делу утакмице, поред Илије Станковића и Андрије Атасаковића, који су у првом полувремену играли готово симултанку са гостима, разиграо се и хитроноги Александар Павловић и са четири поготка допринео остварењу победе и освајању бодова који Дубочицу остављају у реду кандидата за пласман у плеј-оф.

Kоментари (6)

Fidelinka

Malo je u najmanju ruku neprofsionalno reci nisu imali znanja!!! I da je tacno(a nije) novinari ne bi trebalo da o tome sude!!! Pozdrav

Lop

Tako je! Izveštaje ovog novinara bi trebalo cenzurisati ili preskočiti, neobjektivno i neprofesionalno.

Zdravlje

A neko mora da im kaže da su rastrojena ekipa sa slabim individualnim kvalitetom/znanjem. Loši u igri 1 na 1, u napadu i odbrani, a kolektivna igra , folklor.

Gale

Neukroćena ekipa, nedisciplina i svađa, umalo da se pokrljaju međusobno na tajm-autu.

KI

Ljudi, ovo je stvarno cirkus liga, Šamot - Novi Pazar 34:28. Kanda je Pazar izdo Spartaka.

Lepo

Ti si sine cirkus Prosle sezone su ih pobedili i kuci i u gostima. Prati. Uci. Citaj. Analiziraj. Mucni lobanjom pre kucanja.