Partizan gubio 0:4 posle prve četvrtine, pa izborio remi u Splitu

4

Bod je Beograđane ostavio ispred Mornara zbog bolje gol razlike, oba tima i dalje imaju šansu za polufinale

Mornar – Partizan 7:7 (4:0, 1:2, 1:2, 1:3)

Split - Bazen: Poljud. Sudije: Andrej Franulović (Hrvatska) i Ivan Raković (Srbija). Isključenja: Mornar 13, Partizan 12. Igrač više: Mornar 12 (2), Partizan 12 (2). Peterci: Partizan 1 (1).

MORNAR: Šparada (9 odbrana), Čagalj, Erak, Tomasović, Ćalić 2, Živković 1, Krolo 1, Buha, Vrdoljak, Burić 3, Dužević, Kreković, Podrug. Trener: Zdeslav Vrdoljak.

PARTIZAN: Rističević (9 odbrana), Kasum, F. Janković 1, Lukić, Lazić 3, Tomić, M. Janković, Andrejević, Manojlović 1, Radanović 1, Radonjić 1 (1), Aksentijević, Belopavlović, Vučinić. Trener: Stefan Ćirić.

Crno-beli su posle prve četvrtine u Splitu imali 0:4, ali su se u nastavku prenuli. Sa dva brza gola početkom poslednjeg perioda, peterca Radonjića i gola iz igre Radanovića, Beograđani su izjednačili na 6:6.

Burić je tri minuta pre kraja Splićane ponovo doveo do prednosti, ali je Lazić 106 sekundi pre poslednjeg sudijskog zvižduka izjednačio i doneo pola plena Partizanu, bod je Beograđane ostavio ispred rivala zbog bolje gol razlike. Oba tima i dalje imaju šansu za polufinale.