Звезда поново у Барију? Наполи тражи измену домаћинства у ЛШ
Италијански Наполи поднео је захтев Европској фудбалској унији (УЕФА) да утакмице у Лиги шампиона као домаћин игра у Барију
(1).jpg)
Италијански Наполи поднео је захтев Европској фудбалској унији (УЕФА) да утакмице у Лиги шампиона као домаћин игра у Барију
Само регистровани и улоговани корисници могу да оцењују коментаре!
Пpиjaвa Региcтрyј ceSta ce sad na ovu vest da kazu navijaci jugoslovenskog fudbalskog kluba u penziji.
ОдговориLjudi pustite tu neke komentare prepucavacke ovo je vest za istoriju.Secam se utakmice iz Barija kao juce da je bila.Treba staroj generaciji biti zahvalan do neba sto su nam tako nesto omogucili.Zamisli sada onakvu ekipu kako melje redom.Sada je to nezamislivo.Zvezda je zivot ostalo su sitnice.
ОдговориМолимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. СПОРТСКИ ЖУРНАЛ ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.